7.7 C
Brno
Neděle, 2 dubna, 2023
DomůMagazín zajímavostíInformační systém pro mateřské školy aneb jak funguje implementace?

Informační systém pro mateřské školy aneb jak funguje implementace?

Pokud máte jako ředitel mateřské školky pocit, že vám začínají pracovní povinnosti přerůstat přes hlavu, pak nastává pravý čas poohlédnout se po specializovaném softwaru. Před několika lety byl totiž představený informační systém pro mateřské školy, díky němuž se řízení mateřinky stává hračkou. Rozhodnete-li se pro jeho zakoupení, nemusíte se obávat náročné implementace, protože vás celým procesem provedou zkušení obchodní zástupci.

Jak systém objednat?

Informační systém pro mateřské školy si můžete kdykoliv objednat prostřednictvím specializovaných webových stránek. Na nich vyplníte jednoduchý formulář, do něhož uvedete základní osobní údaje o vás jako o řediteli a také o mateřince. Naprosto zásadní je rozlišení, zda vedete mateřskou školku nebo dětskou skupinu, protože implementace se v těchto institucích značně liší. Rozdílná je i cenová politika.

Jak probíhá instalace softwaru?

Samotná instalace specializovaného softwaru není nijak složitá, protože k ní nepotřebujete pořizovat žádné drahé počítače nebo vlastní servery. Obrovskou výhodou programu je jeho nenáročnost a vysoká míra optimalizace, díky níž bude plynule pracovat za všech okolností. Po poskytnutí zabezpečené licence vám obchodní zástupci předají přístupy do aplikace, na základě nichž můžete provést své první organizační kroky.

Máte nějaké otázky?

Během procesu implementace musíte jako ředitel mateřské školky absorbovat a zpracovat obrovské množství informací. Toho jsi jsou obchodní zástupci plně vědomi, a proto máte po ukončení implementace a začátku vlastního provozu kdykoliv možnost obrátit se na ně s jakýmkoliv dotazem. Samozřejmostí je pak pomoc s přepisem dat z excelovské tabulky. Většinou se jedná o převod dat týkajících se jmen dětí nebo osobních údajů zaměstnanců.

Implementace softwaru se nemusíte obávat, protože probíhá relativně rychle a nenáročně. Během několika minut si tak budete užívat benefitů programu pro mateřské školy.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články