7.7 C
Brno
Neděle, 2 dubna, 2023
DomůRady a NávodyBrzdové třmeny – repase pro brzdiče jako nové

Brzdové třmeny – repase pro brzdiče jako nové

Oprava brzdových třmenů neboli brzdičů je nutná poměrně často. Vnější vlivy na brzdy působí negativně, i u nových vozů je tak důležité myslet na opravy pravidelně. Namísto nákupu nových brzdičů se vyplatí investovat do repase.

Repasovaný brzdový třmen

Vzduchové brzdy jsou poškozovány především vlhkostí a posypovou solí, které se na silnicích nachází po velkou část roku. Proto jsou opravy brzdových třmenů vyžadovány relativně často. Ovšem investice do nových se mnohdy nevyplácí. Lepším řešením je repase. Repasovaný brzdový třmen se svými vlastnostmi, vzhledem i životností vyrovná novému brzdiči. Vy tak můžete ušetřit, přičemž získáte spolehlivé a kvalitní řešení pro své vozidlo.

Brzdové třmeny

Repasované brzdové třmeny jsou skvěle dostupné. Jejich cena je zhruba třetinová oproti novým kusům. V mnoha případech je repasovaný třmen skladem, můžete ho tak mít v podstatě ihned. Případně následuje oprava vašeho třmenu. Renovace často probíhá již v den, kdy službu poptáte, případně do druhého dne. U atypických třmenů může oprava trvat dva dny. Během krátkého času se tak můžete vrátit zpět na silnice, s brzdami ve skvělém stavu. Samozřejmostí je také dvouletá záruka, během které můžete využít kontrolu třmenů, pokud se objeví zhoršení.

Třmen brzdový

Třmen brzdový po repasi dosahuje vysoké kvality, postup opravy je totiž důkladný a nabízí tak špičkové výsledky. Brzdový třmen je rozebrán, následuje vyjmutí celého vnitřního agregátu. Odlitek je poté otryskán od rzi a připraven na nátěr speciální barvou. Natření je důležité, zvyšuje totiž odolnost odlitku vůči vlivům vnějšího prostředí. Na závěr je celý vnitřní agregát vyměněn za nový. Tím je repase třmenu kompletní.

Repasované brzdové třmeny jsou spolehlivé, přitom pouze za zlomek ceny. Využijte této skvělé možnosti.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články