1.2 C
Brno
Čtvrtek, 8 prosince, 2022
DomůRady a NávodyLodní kontejner – praktická jednotka s širokým využitím

Lodní kontejner – praktická jednotka s širokým využitím

Lodní kontejnery jsou určovány primárně k lodní přepravě. Využití však najdou i v mnoha různých oblastech. Ať už jde o profi či hobby využití. V nabídce proto najdete kontejnery k prodeji či pronájmu, ze kterých můžete vybrat ty pravé pro své potřeby.

Lodní kontejner

Pokud se rozhodnete pořídit si lodní kontejner, čeká vás několik důležitých rozhodnutí. Jedním z nich je volba rozměrů. Kontejnery jsou běžně nabízeny v různých délkách – 6, 12 a 13,5 metru. Nabídka zahrnuje také speciální lodní kontejnery, ať už jde o různé způsoby otevírání, či kontejnery bez střechy, případně bez bočních stěn. Ty umožňují bezproblémovou přepravu nadrozměrného zboží a vysokých předmětů.

Lodní kontejnery na prodej

Lodní kontejnery na prodej jsou nabízeny v různých kategoriích. Základní členění vám usnadní výběr. Dostupné jsou skladové a přepravní kontejnery, ovšem i modifikované kontejnery pro zařízení kanceláří, prodejních stánků, či bydlení. Dále můžete vybírat dle stavu kontejneru. První variantou jsou zánovní kontejnery po jedné cestě. Kvalitou se blíží zbrusu novému kusu, objevit se mohou pouze drobné škrábance. Druhou variantou jsou pak použité kontejnery.

Použité lodní kontejnery

Pokud se rozhodnete pro použité lodní kontejnery, můžete ušetřit. Získáte přitom spolehlivé kusy, které skvěle poslouží svému účelu. Jde o takzvané cargo worthy kontejnery, které je způsobilé pro používání v námořní přepravě. Jsou patrné známky užívání – mírná povrchová koroze, drobné škrábance a promáčkliny. Jde však o zachovalé kontejnery s kvalitní dřevěnou podlahou, které jsou suché, těsnící a uzamykatelné.

Díky široké nabídce kontejnerů k prodeji máte z čeho vybírat. Kromě prodeje navíc lze využít pronájem, pokud kontejner potřebujete využívat spíše kratší dobu.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články