1.2 C
Brno
Čtvrtek, 8 prosince, 2022
DomůRady a NávodyBylinná zubní pasta od bílé perly obsahuje až 97% přírodních látek! Už...

Bylinná zubní pasta od bílé perly obsahuje až 97% přírodních látek! Už jste ji vyzkoušeli?

Nesprávná volba zubní pasty často pramení z hluboce zakořeněného klišé o zubních pastách, při kterém spotřebitelé požadují spoustu pěny a uměle svěží dech.

Naštěstí je v současnosti na trhu dostatek zubních past, mezi kterými naleznete i ty se skutečně poctivými účinky a přírodním složením. Příkladem je slovenský výrobce z Kežmarku bílá perla, jejíž bylinná zubní pasta: white & fresh moringa obsahuje až 97% přírodních látek díky směsi 7 bylin – tymiánu, eukalyptu, řepíku, hřebíčku, šalvěje, bisabololu, aloe vera – a moring. Kromě toho obsahuje i látky jako zinek, fluor, který chrání před zubním kazem a xylitol, který chrání před překyselením ústní dutiny.

Při pravidelném používání navrací zubům jejich přirozenou bělost. Vyznačuje se výrazně svěží chutí a kombinací bylin a látek, které jsou zvláště vhodné při problému se špatným dechem, způsobené především oslabenými a zanícenými dásněmi. Kromě svěžího dechu je bylinná pasta ideální volbou pro lidi s citlivějšími dásněmi, protože řepík, šalvěj a bisabolol mají antibakteriální účinky a pomáhají regenerovat dásně.

Znáte účinky moringy a aloe vera na dutinu ústní?
Moringa je asijský strom, jehož olej je bohatým zdrojem mikro a makro prvků, vitamínů (D, E, C, A) a antioxidantů, které mají antibakteriální vlastnosti a podporují regeneraci dásní. Aloe vera má také silné antibakteriální účinky, které jsou efektivní i vůči bakteriím způsobujícím paradontózu. I to je jeden z důvodů, proč je oblíbenou aktivní látkou zubních lékařů. Snižuje výskyt zánětů v ústech, pomáhá snížit bolest spojenou s afty, otoky nebo záněty v ústech. Tato zubní pasta je díky velmi nízké abrazivitě (RDA 10 – což znamená, že je velmi šetrná k zubní sklovině a nepoškrábe ji) vhodná pro čištění zubů i sonickými kartáčky.

Tip: Ideální je používat dvě pasty, určit si tvz. denní a noční, aby vaše ústní dostala vše, co aktuálně potřebuje.

Koupíte v drogeriích, vybraných lékárnách a na www.bielaperla.sk s poštovným zdarma.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články