7.7 C
Brno
Neděle, 2 dubna, 2023
DomůRady a NávodyRenovace laku auta: Detailing exteriéru pro bezchybný vzhled

Renovace laku auta: Detailing exteriéru pro bezchybný vzhled

Lak vozidla postupem času ztrácí svůj lesk a objevují se menší či větší škrábance. Abyste svému autu opět dodali perfektní vzhled, vyplatí se investice do renovace laku auta. Díky tomu budou odstraněny škrábance a lak se stane odolnějším.

Oživení laku

Během renovace laku auta je důležité zbavit se všech škrábanců, nečistot a případně dalšího poškození. Součástí detailingu exteriéru je proto důkladné mytí, následuje samotná renovace laku a na závěr je exteriér ošetřen ochranným povlakem.

To vše zaručuje nejlepší výsledek, abyste se opět mohli pyšnit blyštivým lakem bez nečistot a poškození. Vybírat můžete z různých programů. Ty se liší zejména podrobností detailingu a výběrem ochranného laku. Získat tak můžete základní renovaci, či svému vozidlu dopřát tu nejlepší péči.

Průběh renovace

Součástí každé renovace je čištění vozidla. Jde o detailní ruční mytí pro odstranění nečistot a zbytků vosků. Následuje chemická a mechanická dekontaminace laku, čištění mezidveřních prostorů, podběhů a podvozkové části, motorového prostoru a v neposlední řadě jsou vyčištěny i disky kol a všechna okna z obou stran.

Následuje samotná renovace laku – v závislosti na vybraném programu jde o korekci drobných, středních poškození, či absolutní korekci poškození a optickou čistotu laku. Součástí programu může být i strojní čištění světlometů.

Ochrana laku

Jakmile je hotová korekce laku, je důležité aplikovat vhodnou ochranu laku. Právě ta se postará o trvanlivost výsledku a dlouhodobou ochranu. V základním balíčku je anorganický nanopovlak na bázi skla, který poskytuje základní ochranu. V dalších balíčcích pak jde o keramické povlaky, u nichž je ochrana vyšší. Nejlepší volbou je Nano Graphene Cotaing V3.

Tento produkt nabízí ty nejlepší vlastnosti a ochrana trvá po dobu alespoň sedmi let. Lak přitom zůstane krásně lesklý, čistý a bez oděrek.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články